محل تبلیغات شما

محاسبه طول عمر مشتری

شرکت پخش ماندگار : محاسبه طول عمر مشتری معیاری است که کل درآمدی را که یک کسب‌وکار به‌طور منطقی باید از حساب یک مشتری انتظار داشته باشد، مشخص می‌کند. این ارزش درآمد مشتری را در نظر می‌گیرد و این عدد را را با طول عمر مشتری‌های احتمالی شرکت مقایسه می‌کند. مشاغل از این معیار برای مشخص کردن مشتری‌هایی که بیشترین ارزش را برای شرکت دارند استفاده می‌کنند.

تراکت پخش کن

محاسبه طول عمر مشتری به شرکت‌ها می‌گوید که طی یک دورۀ کاری باید انتظار چقدر درآمد از یک مشتری داشته باشند. هر چه مشتری قدیمی‌تر باشد ارزش طول عمر او افزایش می‌یابد.

مدیران موفقیت مشتری و نمایندگان پشتیبانی فروش نقش بسیار مهمی در حل کردن مسائل و ارائه پیشنهادات دارند که تأثیر این نقش روی مشتری‌ها به‌گونه‌ای است که باعث می‌شود یا به شرکت وفادار بمانند یا آن را دور بزنند.

میانگین ارزش خرید
(کل درآمد )/(سفارش ها تعداد)= درآمد کل/تعداد سفارش‌ها

هنگامی که میانگین ارزش خرید را برای یک مشتری محاسبه می‌کنیم، می توانیم پروسه را برای پنج نفر دیگر تکرار کنیم. بعد از آن هر میانگین را اضافه می‌کنیم و سپس آن تعداد را بر تعداد مشتریانی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند تقسیم می‌کنیم تا میانگین ارزش خرید به‌دست آید.

پخش تراکت تهران

محاسبه میانگین ضریب فراوانی خرید
مرحله بعدی برای محاسبه طول عمر مشتری ، محاسبۀ میانگین ضریب فراوانی خرید است. در مورد امور مشتریان استارباکس ما باید بدانیم مشتریان در طول هفته چند بار به کافی‌شاپ می‌آیند. اگر میانگین عددی که در مورد هر پنج مشتری انجام دادیم دو الی چهار بار آمدن به کافی‌شاپ باشد بنابراین میانگین عدد ضریب فراوانی خرید ما می‌شود دو الی سه بار.

(خریدها تعداد)/(مشتریان تعداد)= تعداد خریدها/ تعداد مشتریان

پخش تراکت چیست ؟

میانگین ارزش مشتری
حالا می‌دانیم متوسط مشتری‌ها چقدر خرج می‌کنند و در طول هفته چند بار به کافی‌شاپ می‌آیند و بر این اساس می‌توانیم ارزش مشتری را تعیین کنیم. برای این کار باید به هر پنج مشتری به صورت منحصربه‌فرد نگاه کنیم و سپس میانگین ارزش خرید آن‌ها را میانگین ضریب فراوانی خرید کنیم.

این به ما می‌گوید هر مشتری برای استارباکس در طول یک هفته چقدر درآمدزایی دارد. هنگامی که این محاسبه را برای هر پنج مشتری تکرار می‌کنیم، میانگین ارزش آن‌ها را با هم محاسبه می‌کنیم تا میانگین ارزش هر مشتری را به‌دست آوریم که ۲۴٫۳ دلار است.

پخش تراکت در تهران

(خرید ارزش میانگین)/(فراوانی نرخ میانگین) = ارزش طول عمر مشتری

میانگین محاسبه طول عمر مشتری
هرچند مشخصاً توضیح داده نشده که کیس‌متریک چگونه میانگین طول عمر مشتری‌های استارباکس را اندازه‌گیری می‌کند، این ارزش‌گذاری را برای ۲۰ سال انجام می‌دهد. اگر بخواهیم متوسط طول عمر مشتری‌های استارباکس را محاسبه کنیم باید تعداد سال‌هایی که هر مشتری به‌صورت مکرر به استار باکس می‌آمده است را بررسی کنیم.

سپس می‌توانیم میانگین ارزش ۲۰ سال را با هم محاسبه کنیم. اگر ۲۰ سال فرصت ندارید تا این نرخ را اندازه بگیرید، یک روش برای تخمین زدن طول عمر مشتری تقسیم یک بر اساس درصد نرخ میزان خرید و فروش است. پخش تراکت

محاسبه ارزش طول عمر مشتری
پس از تعیین میانگین ارزش مشتری و همچنین میانگین طول عمر مشتری، می‌توانیم از این داده‌ها برای محاسبه ارزش طول عمر مشتری استفاده کنیم.

قرارداد پخش تراکت

در این مورد، اول باید تعداد متوسط مشتری را ۵۲ کنیم. از آنجایی‌که ما مشتریان را بر اساس عادت هفتگی اندازه‌گیری کردیم باید ارزش مشتریان را با عدد ۵۲ برای به‌دست آوردن میانگین سالانه به‌دست آورد. بعد از آن برای به‌دست آوردن ارزش طول عمر مشتری، این اعداد را با مقدار طول عمر مشتری (۲۰) ضرب می‌کنیم. برای مشتریان استارباکس این مقدار به این صورت می‌شود:

$۲۵,۲۷۲(۵۲*۲۴۰۳*۲۰=۲۵,۲۷۲)

ارتقاء ارزش طول عمر مشتری

پخش تراکت ارزان


حالا می‌دانید چگونه می‌توان ارزش طول عمر مشتری را ارتقا داد؟ درحالی‌که روش‌های زیادی وجود دارد تا بتوان درآمد کسب کرد، رضایت مشتری و حفظ مشتری دو کلید اصلی برای افزایش ارزش طول عمر مشتری است.

ارزش طول عمر مشتری چگونه محاسبه می‌شود؟
ارزش محاسبه طول عمر مشتری

پخش تراکت چیست ؟

برای محاسبه طول عمر مشتری شما نیاز به میانگین ارزش خرید و سپس میانگین نرخ فراوانی خرید برای تعیین ارزش مشتری دارید. هنگامی که میانگین طول عمر مشتری را محاسبه کردید می‌توانید آن را در ارزش مشتری ضرب کنید تا ارزش عمر مشتری تعیین شود.

مدل ارزش طول عمر مشتری
محاسبه میانگین ارزش خرید
این اعداد را با درآمد کل شرکت در یک دوره زمانی (معمولاً یک سال) با تعداد کل خریدی که در یک دوره مشابه انجام شده، تقسیم کنید.

تراکت پخش کن

محاسبه میانگین نرخ فراوانی خرید تبلیغات
این اعداد بر تعداد خریدی که مشتری خاصی طی این زمان انجام داده است تقسیم می‌شود.

محاسبه ارزش مشتری
این تعداد را با ضرب میانگین ارزش خرید با میانگین ضریب خرید می‌توان به‌دست آورد.

محاسبه میانگین دوره عمر مشتری: این مقدار به‌وسیله میانگین گرفتن از تعداد سال‌هایی که مشتری از شرکت شما به صورت مستمر خرید کرده است می‌توان به‌دست آورد.

پخش تراکت تهران

محاسبه ارزش طول عمر مشتری
میانگین محاسبه طول عمر مشتری ارزش مشتری. این برای شما درآمدی را محاسبه می‌کند که می‌توانید به‌طور منطقی انتظار داشته باشید که یک مشتری به طور متوسط در طول رابطه کاری خود با شما برای شرکت شما درآمدزایی داشته باشد. مشاوره تبلیغاتی

مثال‌هایی از ارزش طول عمر مشتری
محاسبه طول عمر مشتری و داده ها

با استفاده از داده‌های kissmetrics می‌توانیم شرکت استارباکس(شرکت کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای آمریکایی) را به‌عنوان مثالی برای تعیین ارزش طول عمر مشتری بیاوریم. تراکت گزارش آن‌ها عادت‌های خرید هفتگی پنج مشتری را اندازه می‌گیرد و سپس از ارزش کلی همه آن‌ها را محاسبه می‌کند. با در نظر گرفتن مراحلی که در زیر لیست شده است، ما می‌توانیم با استفاده از این اطلاعات میانگین ارزش طول عمر مشتری‌های شرکت استارباکس را محاسبه کنیم.

محاسبه میانگین ارزش خرید
اول باید ارزش خرید آن‌ها را اندازه‌گیری کنیم. طبق داده‌های کیس‌متریکس مشتری‌های استارباکس به‌طور میانگین هر بار که به کافی‌شاپ می‌آیند ۵٫۹۰ دلار پول خرج می‌کنند. پخش تراکت می‌توانیم این مبلغ را با میانگین گرفتن پولی که مشتری در هر هفته که به کافی شاپ می‌آید وخرج می‌کند اندازه بگیریم. مثلا اگر من سه بار در هفته به استارباکس بروم و کلاً ۹ دلار خرج کنم، میانگین ارزش خرید من ۳ دلار خواهد بود.

 


وبلاگ ماندگار

چطور محصولاتمان را به مشتریان بفروشیم ؟ + تبلیغات

راهنمای نهایی برای برخورد درست با مشتریان

۵ معیار اندازه‌گیری رضایت مشتری که باید برای نظارت به‌ کار بگیرید

مشتری ,ارزش ,طول ,میانگین ,عمر ,محاسبه ,طول عمر ,عمر مشتری ,میانگین ارزش ,ارزش طول ,پخش تراکت ,برای به‌دست آوردن ,خریدها تعداد مشتریان ,تراکت تهران محاسبه

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
بهترین سایت ctorsishop خرید تردمیل با قیمت مناسب بهترین سایت دانلود فایل هتل سورینت مریم کیش دانلود فایل آموزش میکرونیدلینگ پیشرفته و حرفه ای ببین تی وی مطب ایمپلنت تهران|دکتر وحید دهقان